O LifeScan Poland

LifeScan stawia sobie za cel poprawę jakości życia osób z cukrzycą. Dlatego też, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy szeroką gamę produktów monitorujących poziom glukozy we krwi oraz kompleksową obsługę klienta.

W Polsce wiele osób z cukrzycą korzysta z produktów marki OneTouch® ze względu na prostotę w wykonywaniu pomiarów glikemii i dokładność otrzymanych wyników. Produkty OneTouch® są bardzo łatwe w obsłudze, dokładne i niezawodne, co ułatwia życie wówczas, gdy konieczne jest monitorowanie poziomu glukozy we krwi.

Wraz z każdym z naszych glukometrów dostajesz wszystko, co niezbędne, aby rozpocząć monitorowanie glikemii: dziś otrzymujesz glukometr, dziś mierzysz! Wszystkie glukometry OneTouch® dostarczane są wraz z DARMOWYM urządzeniem do pobierania próbek krwi, DARMOWYMI ostrzami do nakłuwacza oraz DARMOWYMI paskami testowymi, które wystarczą Ci przez krótki czas, dopóki nie dostaniesz recepty na nowe paski testowe.

Od momentu nabycia któregokolwiek z glukometrów OneTouch® zadbamy o Twoją satysfakcję i zadowolenie z użytkowania naszych produktów. Specjaliści z Działu Obsługi Klienta udzielą Ci wskazówek i wsparcia, odpowiadając na nurtujące Cię pytania dotyczące użytkowania Twojego glukometru. Jeżeli rozważasz nabycie glukometru OneTouch®, nasi eksperci pomogą Ci wybrać odpowiedni model.

Doświadczeni i kompetentni pracownicy Działu Obsługi Klienta są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:30–16:30, pod numerem infolinii 801 23 23 23*. Koszt połączenia zgodny z taryfą Państwa Operatora.

Jeśli wolisz, możesz się z nami skontaktować poprzez e-mail: info@lifescan.pl.

W większości poradni diabetologicznych w Polsce glukometry OneTouch® dostępne są bezpłatnie dla osób przyjmujących insulinę. O szczegóły zapytaj lekarza lub pielęgniarkę. Paski testowe OneTouch® dostępne są na receptę. Na tej stronie znajdziesz szczegółowe informacje, gdzie można nabyć produkty OneTouch.

LifeScan Polska należy do rodziny Lifescan, która obejmuje ponad 2500 pracowników na całym świecie. Główna siedziba firmy znajduje się w Milpitas, w Kalifornii. Od 1986 roku LifeScan stanowi część globalnej sieci Johnson & Johnson – jednej z największych na świecie firm związanych z ochroną zdrowia, oferującej szeroką gamę produktów ochrony zdrowia, m.in. produkty dla dzieci, kosmetyki, soczewki kontaktowe, leki wydawane na receptę i bez recepty, narzędzia chirurgiczne, opatrunki, produkty diagnostyczne oraz przyrządy do monitorowania cukrzycy. Pracownicy LifeScan kierują się Credo firmy Johnson & Johnson, czyli kodeksem wartości stawiającym na pierwszym miejscu klientów, ich rodziny oraz najwyższej jakości standardy postępowania.

Koszt połączenia zgodny z taryfą Państwa Operatora.

3.714285
Ten artykuł oceniły 21 osoby .